En şık Bayan Ayakkabı modelleri

2019’un En Şık Bayan Ayakkabı Modelleri

2019’da trend olmuş en güzel bayan ayakkabı modellerini sizler için derledik.Ayakkabılarda öz güveni ön plana çıkaran yüksek topuklar ön plana çıkıyor.

Ayakkabılar birçok bayanın gözde nesnesidir.Modanın bir parçası olarak da görülen ayakkabıların boyu önemlidir.


model 1

Yapılan araştırmalara göre yüksek topuklu ayakkabılar dişiliği ön plana çıkaran en önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

2

Dolgu topuklu ayakkabılar,giyip yeterince ayak alıştırması yapan bayanlar için ideal ayakkabı türüdür.Kalın topuklu ayakkabılar dolgu topuklu ayakkabılar gibi dengede durmayı kolaylaştıran özelliklere sahiptir.Kalın topuklu ayakkabılar bayanların modern gösteren her dönem trend ayakkabılardır.

3

Alçak topuklar yürümeyi kolaylaştırır. sağlık problemi olan bayanların kullanacağı ideal ayakkabıdır.

4

Bilekten ayakkabılar için kışın giyilen bağcıklı botları ve topuklu çizmeleri örnek gösterebiliriz. Ayak bileğini tam tutan bu ayakkabı türü ayaktan çıkma ihtimalini en aza indirerek düşme ve burkulmaları yok etmektedir.

5

İyi  ayakkabının en önemli özelliği rahat ve kullanımı kolay olanıdır.Ayakkabının malzemesi ayakkabının kalitesini ve kullanışlılığını etkilemektedir.Ayakkabı kötü ve sert bir malzemeden yapılmış ise zaman içinde ayak sağlığını olumsuz etkileyecektir.Ayakkabıda fiyata değil rahata önem vermelisiniz.6

7

Ucuz ayakkabılar hele bu bir topuklu ayakkabı ise denge sorunlarına düşmeye neden olabilir.Sağlıksız bir ayakkabıda terleme- mantar gibi ayak sağlığını etkileyen ciddi sorunlar oluşabilir.Yanlış numara ayakkabı seçmek ise zaman sürecinde ayak yapınızın bozulmasına sebep olabilir.

8
9

Halk arasında sıkça söylenen “bir numara büyük al veya  bir numara küçük al” sözü yanlıştır.Ayağınıza tam oturan ayak numaranıza uygun ayakkabıyı seçmelisiniz.

10

*2019 yeni sezon ayakkabıları ve  bayan ayakkabı modelleri ni daha fazlasını FLO ayakkabı mağazalarından alabilirsiniz.


2 thoughts on “En şık Bayan Ayakkabı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir