Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Burç Yorumları

Kanlı ay tutulması gerçekleşti.Ay tutulmasını sevinç içinde izledik.Uzayda kısa süreli değişimler olurken hayatımızda  bazı değişimler oldu.İşte ağustos ayının burç yorumları;

 

 

koç burç
koç burcu

Koç Burcu Yorumu

Çevrenize karşı duyarlı olmalısınız.Bazen kafanıza göre yaşam sürüyorsunuz.Çevrenizi de içinize alarak mutlu yaşam sürmelisiniz.Duyarlılığınız ile dengeyi sağlayacaksınız.

 

 

boğa burç
boğa burcu

 

Boğa Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızın olumsuz davetlerini kibar bir dil ile reddetmelisiniz.Arkadaşlara zaman harcarken kendinize gerek zamanı ayıramıyorsunuz.Kendi iç sesinizi dinleyin.

 

 

ikizler burcu
ikizler burcu

İkizler Burcu Yorumu

Herkese karşı kendinizi sorumlu hisediyorsunuz.Biraz bağımsız takılmanın zamanı geldi.Başkaları için değil kendiniz için yaşadığınızı unutmayın.

 

 

 

yengeç burcu
yengeç burcu

Yengeç Burcu Yorumu

Çok nazara geliyorsunuz.Kalabalık ortamlarda kendinize dikkat edin.Giyim ve kuşamınızı fazla abartmayın bu size nazar olarak dönüyor.

 

 

 

aslan burcu
aslan burcu

Aslan Burcu Yorumu

Herkese faydalı olmak istiyorsunuz ama gücünüz ve zamanınız bu kadar.Kendinizi azla yormayın.Kocaman yüreğiniz rahat etsin.

 

 

 

başak burcu
başak burcu

Başak Burcu Yorumu

Sezgileriniz mükemmel.Sağ duyu ile hareket ederek hayatınıza yön vermelisiniz.Kimseden akıl almanıza ihtiyacınız yok.

 

 

 

terazi burcu
terazi burcu

Terazi Burcu Yorumu

Özel hayatınıza ren geliyor.Kendinize zaman ayırarak dinlenmelisiniz.İş hayatınız renkli yaşama engel olmasın.

 

 

 

akrep burcu
akrep burcu

Akrep Burcu Yorumu

Beklenmedik tatlı sürprizler sizi bekliyor.Biraz enerjiye ihtiyacınız var.İş hayatınızda fazla fedakarsınız.Vücudunuzu ara sıra dinlendirin.

 

 

 

yay burcu
yay burcu

Yay Burcu Yorumu

Farklı yerler gezip görmek istiyorsunuz.Bunu gerçekleştirmek için hedefe kitlenip çaba göstermelisiniz.Özel hayatınızda sürprizler var.

 

 

 

oğlak burcu
oğlak burcu

Oğlak Burcu  Yorumu

Değişim size çok yarıyor.Sık sık bulunduğunuz çevreyi değiştirin.Sizi etki altına çalışan insanlardan uzak durun.Relax yaşam sizi güçlendiriyor.

 

 

kova burcu
kova burcu

Kova Burcu Yorumu

Maddi konularda çok harcama ve fedakarlık ediyorsunuz.Biraz kendinize harcayıp çevrenizden uzaklaşın.Kendinize zaman ayırın.Uzun bir tatil size iyi gelecek.

 

 

balık burcu
balık burcu

Balık Burcu Yorumu

Planlı yaşamaya çalışmak sizi üzüyor.Hayatı olduğu gibi yaşayıp akışına bırakın.Relax bir yaşam size iyi gelecek.Özel yaşamınızda sürprizler  olacak.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir