Sodalı Ayran İle Göbek Yağlarınızı Eritin

Sodalı Ayran İle Göbek Yağlarınızı Eritin

Sodalı ayran ile göbek yağlarınızdan kurtulmanız mümkün.Evinizde her zaman bulunan 3 malzemeyi karıştırarak göbek yağlarınızdan sağlıklı bir şekilde kurtulabileceksiniz.Sodalı ayran kürünün başarıya ulaşması için kesintisiz uygulanmalıdır.Kürün uygulanma süresi 2 haftadır.

Sodalı Ayran kürünün malzemeleri:200 mililitre sade maden suyu,yarım limon ve 4 yemek kaşık  doğal ev yoğurdu kullanılır.

Sodalı ayran kürü nasıl hazırlanır?

Limonun suyunu steril sıkacak ile sıkın.Limon suyu ve doğal ev yoğurdunu karıştırın.Sodayı üzerine az az ekleyin.Birden eklemeyin köpük oluşmasın.Kürü kahvaltıdan yarım saat  önce ve akşam yemeklerinden yarım saat  önce olmak üzere tüketin.

Sodanın Zayıflamaya Etkisi:Soda günlük su içme miktarını arttırır.Soda içindeki kalori miktarı (0)sıfırdır.Sindirimi kolaylaştırarak besinlerin kolay parçalanmasını sağlar.Alkali yapıda olduğundan mide asitlerini nötrize eder.Mide şişkinliklerini gidererek zayıflamayı hızlandırır.

Ayranın Zayıflamaya Etkisi:Bağırsakları çalıştırarak metabolizmayı hızlandırır.Bağırsak içinde parazit ve zararlı mikropları yok eder.Çok içildiğinde tokluk hissi verir.

Limonun Zayıflamaya Etkisi:En güçlü antioksidanlar arasında yer alan limon vücuttaki toksin(zehirli) maddeleri vücuttan atar.En etkili yağ çözücü olduğu için tüm zayıflama kürlerinde limon kullanılır.

*Elma suyu bal ve ılık su ile etkili zayıflama kürü tarifi için tıklayınız.

*6 günde 5 kilo verdiren çörek otu su diyeti tarifi için tıklayınız.

*Kilo verdiren lezzetli elma çayı kürü tarifi için tıklayınız.

*Hızlı yağ yaktıran altın otu kürü tarifi için tıklayınız.

*Salatalık Diyeti  tarifi için tıklayınız.

“Eline sağlık demenin en güzel yolu beğenip paylaşmaktır.Sosyal medya butonlarından paylaşarak bu güzel tarifin herkese ulaşması için  katkıda bulunabilirsiniz.”

3 thoughts on “Sodalı Ayran İle Göbek Yağlarınızı Eritin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir