Göbek Eritmek İçin Doğal Çay Tarifi

Göbek Eritmek İçin Doğal Çay Tarifi

Yağ yakmak,hızlı kilo vermek,bağırsakları hareketlendirmek,gaz söktürmek ve göbek eritmek gibi ortak özellikleri olan zayıflama çaylarını sizler için hazırladık.Ekonomik, en önemlisi sağlıklı  ve sorunsuz zayıflatan bitki çaylarını gönül rahatlığı ile içebilirsiniz.Zayıflatan kürlere geçmeden önce ihtiyaç duyduğunuz tüm zayıflama çaylarını aktarlardan ,şifa marketlerinden ve internet ortamından kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Malzemeler:5 su bardak sıcak su,yarım yemek kaşık yeşil yay,yarım çay kaşık rezene,yarım çay kaşık anason,yarım çay kaşık karanfil ve 1 tam limon kullanılır.

Göbek eritme çayı hazırlanışı:Tüm çayları sıcak su içinde buluşturun.Karıştırmak için metal ve plastik olmayan karıştırıcı kullanın.Çayı geceden hazırlayarak bitki özlerinin iyice demlenmesini sağlayın.Dem tutması için bir gün bekletin.Bekleyen çayı temiz ince süzgeç ile süzün.Cam şişe içine alın.Günde 2 su bardak olmak üzere tüketin.Günlük siyah çay isteğiniz geldiğinde bu çayı için.Çay içinde şeker veya tatlandırıcı kullanmayın.Karışım bitince tekrar hazırlayın.

Yeşil çayın göbek eritmeye katkısı:Hızlı kilo verdiren yeşil çay en güçlü antioksidandır.Yeşil çay diğer çaylardan bağımsız olarak da gün içinde içilebilir.

Anasonun göbek eritmeye katkısı:Gaz problemine iyi gelerek mide sorunlarını çözer.Anason anne sütünü arttırdığından uzmanlarca önerilmektedir.

Rezene çayının göbek eritmeye katkısı:Bağırsakları hareketlendirir.Bağırsak iltihaplarına iyi gelir.Önerilen miktardan fazla koymayın rezene uyku yapabilir.

Limonun göbek eritmeye katkısı:Güçlü antioksidan ve C vitamini deposudur.Toksin maddeleri vücuttan atar.

Melisa çayının göbek eritmeye katkısı:Sakinlik verir.Vücudu dinlendirir.Uyurken yağ yaktıran nadir şifalı bitkiler arasındadır.

*Bağırsak temizleme diyeti için tıklayınız.

*Hızlı yağ yaktıran altın otu kürü  tarifi için tıklayınız.

*Hızlı kilo verdiren elma çayı kürü için tıklayınız.

*Açlık otu ile nasıl zayıflanır,açlık otu kürü için tıklayınız.

*Zayıflama kürleri tarifi için tıklayınız.

*Ayda 6 kilo verdiren mucize elma diyeti tarifi için tıklayınız.

4 thoughts on “Göbek Eritmek İçin Doğal Çay Tarifi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir