Mart 2018 Aylık Burç Yorumları

Mart 2018 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu Mart Ayı Yorumları:Sevdiklerinizi anlamakta güçlük çekiyor olabilirsiniz.Enerjinizi boş yere harcamadan önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.İşler gözünüzde büyüyor olabilir.İşinize konsantre olarak yolunuza devam etmelisiniz.

Boğa Burcu Mart Ayı Yorumları:İşlerinizin yoğunluğundan özel hayatınıza gereken özeni göstermiyor olabilirsiniz.Günlük işlere biraz ara vererek özel yaşamınıza zaman ayırmalısınız.İş yüzünden kendi kendinizi baskı altına alıyor olabilirsiniz.Biraz dinlenmenin tam zamanı.

İkizler Burcu Mart Ayı Yorumları:Ailenize çok zamana ayırıyor olabilirsiniz.Aileniz yanında özel yaşamınıza da zaman ayırmalısınız.Çevrenizde sizi olumsuzluğa sürükleyebilecek sizi olumsuz güdüleyen kişi ve olaylardan uzak durmalısınız.

Yengeç Burcu Mart Ayı Yorumları:Hayatınızda gelgitler yaşıyor olabilirsiniz.Olaylara ve kişilere karşı net olmalısınız.Keskin kararlar verip aklınıza ilk geleni uygulamalısınız.Başkaları sizi etki altında bırakmamalıdır.

Aslan Burcu Mart Ayı Yorumları:Kontrolsüz işler yaparak kendinizi riske atıyor olabilirsiniz.Gücünüzü dengeli kullanıp sağlam adımlar atmalısınız.Sizi olumsuzluğa ve hırsa teşvik eden kişilerden uzak durmalısınız.

Başak Burcu Mart Ayı Yorumları:Gereksiz endişeler ile bunalıma girmiş olabilirsiniz.Biraz rahatlayıp yalnız kalarak kendi sesinizi dinlemelisiniz.Yalnızlık sürecinde yaşamınıza ilişkin planlar yapıp uygulamaya geçirmelisiniz.Uzaktaki akraba eş dost ziyareti sizi rahatlatacaktır.

Terazi Burcu Mart Ayı Yorumları:Güne çoğunlukla isteksiz başlıyor olabilirsiniz.Uyku düzeninize dikkat ederek zamanı iyi kullanmalısınız.Değişecek iş ortamı sizi hayata bağlayacaktır.İş yerinizi değiştirme imkanınız yoksa iş yerindeki eşyaların yerlerini değiştirerek günlük monotonluktan kurtulabilirsiniz.

Akrep Burcu Mart Ayı Yorumları:Geçmiş ile bağlantılarınız canınızı sıkabilir.Özel hayatınızı biraz daha gizli tutarak 3.kişilere fırsat vermemelisiniz.Olumsuzluğa sürükleyen arkadaşlardan uzaklaşarak yeni  ve düzeyli arkadaşlar edinmelisiniz.

Oğlak Burcu Mart Ayı Yorumları:Kalabalık ortamlarda kendinizi yalnız hissediyor olabilirsiniz.Kalabalıklar içinde kaybolmak yerine sizi hayata bağlayacak arkadaşlar edinmelisiniz.

Kova Burcu Mart Ayı Yorumları:Yeni tanıştığınız insanların size fırsatlar sunacağını aklınızda tutmalısınız.Ön yargından uzak bir şekilde düzeyli bir iletişim kurmalısınız.Size yaşamı kolaylaştıran kişileri benimsemeliniz.

Balık Burcu Mart Ayı Yorumları:Duygusallıktan çıkarak gerçek yaşama dönmelisiniz.Sizi üzen yıpratan ortamlardan ve kişilerden uzaklaşarak sizi mutlu eden kişiler ile zaman geçirmelisiniz.

Kaynak:Encyclopedia of horoscope interpretations(Astrolog Dr. Gary Gomes)

Mart 2018 Aylık Burç Yorumları” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!