Açlık Otu ile Zayıflama Nasıl Olur

Açlık Otu ile Zayıflama Nasıl Olur ?

Açlık otu bağırsakları hareketlendirerek etkili zayıflamaya yardımcı olan şifalı bitkidir. Günümüzde kilo sorunu birçok kişinin problemi olmuştur.Zayıflamak ve kilo vermek için birçok yol denemiş olabilirsiniz.Açlık otunu deneyenler kilo vermede mucizevi sonuçlar elde ettiklerini söylüyorlar.Açlık otu halk arasında farklı isimler ile adlandırılmaktadır.Aşrık otu ve devegözü bunlardan bazılarıdır.Açlık otu bitkisi Afrika kökenli bir bitkidir.Bitkinin en önemli özelliği  bağırsakları hareketlendirerek günlük lavaboya çıkış miktarını arttırmaktadır. Bağırsakları aşırı hareketlendiren açlık otu nasıl tüketilmelidir? İki yöntem ile açlık otunu tüketebilirsiniz.
Yöntem 1:6-7 yaprak açlık otu ,Bir su bardağı sıcak su
Bir su bardağı soğuk su içine 6-7 yaprak açlık otunu ekleyip kaynatabilirsiniz.Bu yöntem ile yoğun bir kıvam elde edeceksiniz.
Yöntem 2 :1 su bardağı kaynamış su içine 4-5 yaprak açlık otu ekleyip 10 dakika demleyerek açlık otu çayı hazırlayabilirsiniz.
Yöntemler aynı  gibi görünse de 2 yöntem birbirinden farklıdır.Birinci yöntemde ot miktarı ve kaynama süresi uzun olduğundan etkisi daha fazladır. Her iki yöntemde iki gün ara ile tüketilmelidir. Size uygun yönetimi seçerek tüketebilirsiniz.
Diyabet ve alerjik probleminiz var ise açlık otu  çayı tüketmeyiniz.Afiyet şifa olsun.

yeni açlık otu
açlık otu bitkisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir